Běhat?

10. června 2015 v 12:06 |  Fitness deník
Mnohdy si tak říkám, jestli běhat nebo ne. Nikdy mě to nebavilo, ale asi to bylo způsobeno tím, že jsem ve škole musela uběhnout tolik a tolik pod tolik a tolik jinak bych byla tohle, no a ten zbytek už si domyslíte sami.. Ale když pak celé dny sedíte ve škole nebo v práci, je fajn se pak moci nějak hýbat. Už jsem jednou běhala, asi 3 měsíce poctivě každý den. Ale běhala jsem špatně. Měla jsem to dané jako cíl, že musím běhat. Ale teď mi dochází, že je to fajn. Prostě se obléknu, protáhnu, vezmi Čisinku a mp3 přehrávač a vyběhnu do lesa. A neběžím, protože musím, ale protože chci. Je to fajn, běžím si svým tempem, nad ničím nepřemýšlím, prostě běžím. A víte co? Mám větší výdrž, než při těch školních bězích!
Dnes ráno jsem odvezla mladší sestru do školy, vrátila jsem se, vzala jsem Čisinku a k překvapení všech jsme nešly na obvyklou procházku, ale běžely jsme. Čisinka z toho byla stejně nadšená jako já, což je fajn. Boty jsem sice měla mokré díky včerejšímu dešti, ale co na tom. Sluníčko svítilo, svěží vzduch všude kolem, zpěv ptáků a to je vše, co potřebujete! A pak už jen běžíte.
Pokud chcete začít běhat, nesmíte si to dávat za cíl. Musíte si říct, že dneska chcete běhat, protože je to fajn a chcete se protáhnout. A ne, že musíte běhat, protože to musíte udělat. To je špatně. Vy se jen chcete cítit dobře a chcete vědět, že něco děláte pro svoje zdraví a tělo Usmívající se nemusíte běhat každý den, ale pokud budete, věřte, že se budete cítit plní života.
Mimochodem, už jste zažili něco lepšího, než jít si v horku zaběhat a pak se osvěžit studenou sprchou? Je to fakt super! Usmívající se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama