Papírnictví a Ikea

14. ledna 2016 v 17:08 |  Život po maturitě
Vždycky mě zajímalo, proč asi miluju papírnictví.. Jako nový propisečky, obálčičky, sešítečky, fixečky a podobné serepetičky. Fakt netuším, kde se ve mě ta závislost na tomhle vzala. Každopádně díky mému pobytu v Praze objevuju různě a různě papírnictví. Třeba v Paláci knih Neoloxuro na Václaváku. Úplně dole, v -2 je papírnictví. A tam je ale věcí. Propisky - skvosty, které jinde nenajdete. Bloky, sešity, obálky, kartičky do kartoték. No prostě boží. Nebo je další v Palackého ulici, kde jsem pečená a vařená, protože pracuju ve Vodičkově :) tam je taky všechno. Do papírnictví bych asi měla mít doživotně zákaz vstupu, protože tam vždycky nechám peněz..
Ale víte co? v neděli jedu do další svojí závislosti. A to do Ikey. Vymyslela jsem totiž, jak vykouzlit pracovní místo i pro mě v našem pidi bytě. No a výplata přišla ráno, zacáluje se nájem a tak podobně, a pak se jede hýřit do úžasného domu se švědským nábytkem!
Ještě někdo je úchyl na Ikeu a papírnictví? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Heaven Heaven | Web | 14. ledna 2016 v 17:15 | Reagovat

Papírnictví mám moc ráda. Bohužel ve svém městě nemám tolik dobré papírnictví abych tam mohla být dlouho a obdivovat krásný sešity a tak :D

2 Sofi Sofi | 25. ledna 2016 v 22:37 | Reagovat

Já jsem si vždycky někde něco našla a než jsem objevila tyhle super papírnictví v Praze :D potěšilo mě něco malinkýho, propiska, guma, cokoliv :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama