Jak zhubnout?

7. ledna 2017 v 16:52 |  Fitness deník
Otázka, kterou si pokládá plno lidí.. A v tomhle článku nebude nic o tom, jak zhubnout :D je to o tom, jak se snažím já..
Jak už jsem tu někde psala, dostala jsem léky na štítnou žlázu (BTW, v pátek jsem si vyzvedla celkem 300 tabletek). Dlabu je každej den ráno na lačno. Říkala jsem si, že musím sestavit nějaký plán, ale protože jsem se bála, že dopadne jako všechny moje plány, tak jsem si to začala psát do jednoho z bločků (miluju bločky a sešity) a opravdu pravidelně si vše psát. A začala jsem si psát i jídlo. To byste koukali, co všechno se tam objeví, když se vyskytujete někde kolem talířku s cukrovím.. :D (né, jen 2 vanilkový rohlíčky)..
Napadlo mě, že když je dneska "tutoriál" i na to, jak se utřít na záchodě, že bude i na to, jak zhubnout se štítnou žlázou.. A ono prd :D objevila se tam jen nějaká paní, která doporučovala tabletky na rozpouštění tuků.. No, takže zůstáváme u plánu udělat si svůj plán. Je třeba si pro začátek uvědomit, že MÁSLO neni špatný. Že OLIVOVÝ OLEJ je správný tuk. Že díky VEGANSTVÍ se dá sice zhubnout, ale pak si to, co vám chybí, budete doplňovat chemií..

No a jak to vypadá teď? Zatim pečlivě dodržuju to, co jsem si stanovila :) obden běhám (teď jsem na vesnici na Brdech, kde je ta správná zima se sněhem!, takže tady neběhám) a pokud neběhám, tak poctivě cvičim :) už dokonce při větě "příjemně uvolníme ramena" se děje cosi, co je příjemnějšího než "velmi nepříjemně si vykloubíme ramena". Tak snad se toho budu držet ještě dlouho a podaří se mi dostat na mojí (!!!) váhu :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama