Únor 2017

Americký sen

15. února 2017 v 8:32 Život po maturitě
Dalo by se říct, že něco takového začínám žít.. Jako jo, zemí jsem dost daleko a byt je snad čím dál horší, ale částečně to tak mám..
Například práce. Zjišťuju poslední dobou, že jsem skutečně našla práci, která mi vyhovuje. Ráno vstanu tak, jak já chci. Nosím to, co já chci. Beru si dovolenou, kdy chci. Prostě sen. Tohle jsem nikdy nezažila. Mým denním chlebem byly ústrky, pomluvy, nadávky a naprosté omezování úplně ve všem.
Co se týče toho oblékání.. Mám čas přemýšlet nad tím, kdo vlastně jsem a co chci a jak to můžu vyjádřit. No jak jinak než oblečením samozřejmě :D z té pubertální holčičky, která musela mít conversky (ve kterých se potí nohy naprosto příšerně) a chtěla vypadat jako všechny ostatní, mám teď svůj vlastní styl. Když jdu do obchodu, jdu tam vždy s jasným cílem. Ne vždy samozřejmě se mi podaří koupit přesně to, pro co jsem přišla.. A ne vždy mi to třeba sedí.. Ale ve finále dokážu složit outfit, za který by se nemusel stydět ani módní guru :)
Proč americký sen, když k němu mám tak daleko? Nazvala jsem to tak proto, že se mi daří skládat si části z amerických filmů :D třeba v pondělí. Pořídila jsem si krásný kabát velmi podobný tomu, který nosí Sandra Bullock ve filmu Návrh.. Aha, tady je ta Amerika :) nebo včera. Přišla jsem na to, že tu máme exit výrobků. Letěla jsem na plochu a domů jsem si odnášela kapslový kávovar Dolce Gusto Oblo, který normálně stojí 2000,-, ale já ho měla pouze za 400,-. Z toho čiší další americká vlastnosti, která mi do teď byla tak vzdálená - vlastní kávovar :D prostě tam ráno strčíte tu kapsli, pustíte horkou vodu a ono vám to vyrobí kafíčko, který si během 2 minutek můžete vychutnávat u ranních zpráv. Celý ranní proces si tím prostě zjednodušíte. Abyste fakt vypadali jako z těch filmů, tak si samozřejmě musíte kávičku udělat i do termohrnku na cestu. To je u mě tak trochu kámen úrazu, protože můj termohrnek se pod tenhle můj nový kávovar tak trochu nevejde. Ale nevadí, všechno bude :D

Snad se mi jednou podaří splnit si všechno, co chci :)