Hubnu?

7. března 2018 v 11:30 |  Fitness deník
No upřímně - moc ne :D
Moje snahy vždycky něco zmaří. Tentokrát se se mnou vsadila moje máma o moje krásné a hodně drahé šaty. Nabrala jsem totiž tolik, že je prostě nezapnu. Takže sázka zní - do léta zhubni nebo si pro ně přijedu. A tak začala ta úmorná snaha..

Rovnou jsem řekla, že to budu držet všechno až po zkouškách, protože jinak to nedám. Jak jsem řekla, tak jsem udělala. Nastartovala jsem to tzv. barrandovskou dietou. Je to dieta, kdy toho moc nejíte, a tak nějak přežíváte. Má vás to jako nastartovat a zhubnete asi 5kg (to nemůžu potvrdit, já nemám váhu totiž). Hned po shlédnutí snídaně dostanete menší infarkt. 3 piškoty nebo plátek sýra je totiž sakra málo. Ale jo, zvládnete to. Zapijete to kafem a jedete dál. Prvních deset minut jste v pohodě. Jakmile ale vylezete z domu, vaše smysly zbystří. Najednou cítíte všechno. Teda všechno jídlo. Cítíte i to, co si včera k večeři dala prodavačka z Alberta. No, a pak dorazíte do vestibulu metra. A tam jsou takový ty pekárny. No a je ráno, takže čertsvý pečivo přijelo. Ta vůně toho jablečného šátečku se skořicí se line až ven a vy se tak tak držíte, abyste neuslintli.

Takhle doklepete ten týden. Drželi jste se statečně a nic jste neporušili. A teď to začne - co dál? Tohle už držet nebudete, vždyť by vás to zabilo. Špetka nějakých chrupínek vám neublíží.. Uuuu, brambůrky v akci. Hm, tuhle omeletu zapiju colou.

Ale pak jdete do obchodu v naději, že najdete něco podobného té boží sukni, co jste náhodou objevila před týdnem a fakt vám slušela (a taky jste si jí koupili, že jo). A navlíknete na sebe šaty, co jste si vysnila z modelky na netu (která v tom stejně takhle reálně nevypadala, protože jí kdeco dodělali nebo ubrali). No a zjistíte, že máte podivný nateklý ruce. A ty šaty vám dělaj tak velký boky, že těžko projdete dveřma normálně. Tak tam chvilku stojíte a říkáte si, že by ty šaty byly jinak fajn. A v tu chvíli to ve vás hrkne - vždyť to tak jednou být může. Vždyť se jen stačí snažit..

Poslední odstavec je situace z víkendu. Vysnila jsem si šaty, ale v realitě mi dělaly ještě větší poprsí a obří boky. Kromě toho na mě byly moc dlouhé, což mě dělalo ještě širší a menší. V předchozích odstavcích jsou ale pouze moje myšlenky. Vždycky všude téměř běhám, takže se nestíhám pozastavovat nad vůněmi (ale vím o nich samozřejmě) a už vůbec ne si je kupovat. Když mám hlad, tak sním jabko (po kterém mám ještě větší hlad) a nebo se ponořím do práce tak, že na nic jiného nemyslím. A vyplácí se to - nejsem už tak nateklá a ráno moje břicho nevypadá, že se chystáme někam odletět, jako vzducholoď. A z toho mám radost. Teď k tomu začnu cvičit a věřím, že výsledky přijdou brzy :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama